Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 511 899 505

Pytania (FAQ)
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?
Na każdy sprzedawany przez nas towar istnieje mozliwość  wystawienia faktury VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?
Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?
Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne.

Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność.
Informacje o numerze konta wysyłane są w pierwszym emailu jaki  Państwo otrzymują bezpośrednio po dokonaniu zakupów. Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto.
 
Po zakupie nie otrzymałem żadnej informacji potwierdzającej zakup - dlaczego ?
Wszystkie informacje dotyczace zakupów wysyłane sa automatycznie na emial podany przez Klienta w czasie skladania zamówienia. Dlatego tak ważne jest wpisanie poprawnego adresu email.
 
 
Czy po złożeniu zamówienia muszę je potwierdzić?
 Tak, każde zamówienie powinno być potwierdzone. W tym celu należy kliknąć na link który otrzymają Państwo w pierwszym emailu potwierdzającym złożenie zamówienia w naszym sklepie.
Potwierdzenie ma na celu weryfikacje poprawności wprowadzonych danych adresowych .

Bezpieczeństwo
Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.

Paczki wysyłamy, jak tylko należność za zamówienie jest zaksięgowana na naszym koncie lub zamówienie zostanie potwierdzone (przesyłka pobraniowa).

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości.  Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty..


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl