Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 511 899 505

Regulamin

Treść regulaminu obowiązująca do dnia 2015-01-25  :

  Regulamin zakupów    

Właściciel serwisu - Sprzedawca :

SCooBI Telecom Sławomir K. Skowroński
ul. Piękna 13
85-303 Bydgoszcz
NIP: 554.104.97.99
Regon: 340030147

Działalność wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

   1.

      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną wyłącznie za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedaż hurtowa prowadzona jest wyłącznie dla podmiotów prowadzących zarejestrowaną działalność gospodarczą. 
       

   2.

      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Oświadczamy ze zobowiązujemy się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży

   3.

      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są detalicznymi cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  


   4.

      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.
       

   5.

      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu, zgodnie z wyborem, którego dokonał Klient w czasie składania zamówienia..


   6.

       Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.     

   7.

      Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który potrzebujemy, aby skompletować zamówione towary i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z Kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu. 


      W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, odliczanie  czasu realizacji zamówienia rozpoczyna się od chwili zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu..

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez firmy kurierskie lub Pocztę Polską.


      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych. Firmy kurierskie zazwyczaj dostarczają przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

Nie wysyłamy towaru poza granice Polski.

  8.

      W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności. Szczegółowe informacje dotyczące procesu reklamacji są umieszczone w zakładce "Informacje"   znajdującej się na stronie głównej sklepu.   
      

  9.

     Konsument może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając  Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy  wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014r.  Szczegółowe informacje dotyczące odstąpienia od umowy są umieszczone w zakładce "Informacje" znajdującej się na stronie głównej sklepu.

 

  10.

     Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Sklep.

11.

 Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

12.

  1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

 2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.

 3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.

 4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres email wskazany w zamówieniu.

 5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie po upływie 7 dni od dnia ich publikacji w sposób określony w ust. 3.

 6. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego w ust. 5.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl